Διαμονή στο ξενοδοχείο PRINCE STAFILOS HOTEL 4* στην Σκόπελο με το Ι.Χ. σας και με πρωινό.
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Στην πόλη της Σκοπέλου, μόλις 90μ. από τη θάλασσα και 300μ. από το λιμάνι. Η μονάδα είναι χτισμένη σε μία έκταση 6 στρεμμάτων, ανάμεσα σε καταπράσινους κήπους και συνορεύει με εκτάσεις από ελαιόδεντρα.
ΔΙΑΜΟΝΗ: Υποδοχή όλο το 24ωρο. Πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια με θέα τη θάλασσα ή την καταπράσινη φύση, όλα με μπαλκόνι (εκτός από τις σοφίτες), τηλεόραση & μουσικά κανάλια, τηλέφωνο, θυρίδα ασφαλείας, κλιματισμό και σύνδεση με το διαδίκτυο. Οι σουίτες έχουν δύο υπνοδωμάτια που επικοινωνούν με εσωτερική πόρτα.
ΠΑΡΟΧΕΣ: Εστιατόριο, κεντρικό μπαρ, αίθουσα πρωινού, πισίνα, κήποι.Πρόγευμα με σπιτικές γεύσεις, χειροποίητες μαρμελάδες & Σκοπελίτικο θυμαρίσιο μέλι, νωπά φρούτα, πίτες, φρέσκα αυγά, τυριά από Έλληνες παραγωγούς, χυμούς, ζυμωτό ψωμί και αχνιστό καφέ. Θερινές λιχουδιές στο snack bar, καθημερινά. “Μσογειακή” ποικιλία από ψάρια ημέρας, φρέσκα λαχανικά (τα περισσότερα από τους κήπους του), ζυμαρικά & ψητά. Παραδοσιακές συνταγές προσφέρει το Amphora’s Project, το νέο ala carte εστιατόριό του, με κρασιά από όλη την Ελλάδα