Διαμονή στο KRIOPIGI HOTEL 4* στη Χαλκιδική με το Ι.Χ. σας, με πρωινό.
Στις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου συμπεριλαμβάνονται: εστιατόριο, μπαρ, μίνι μάρκετ, καθιστικό με τηλεόραση, αίθουσα συνεδριάσεων, πισίνα, ξαπλώστρες και ομπρέλες στην πισίνα, παιδική πισίνα, υδρομασάζ, γυμναστήριο, σάουνα, τζακούζι, παιδική χαρά, παιδικό club για παιδιά ηλικίας 4 έως 12 χρονών, σκάκι, πινκ-πονκ, γήπεδο μπασκετ, βελάκια και ψυχαγωγικό πρόγραμμα. Το ξενοδοχείο, επίσης, παρέχει μεταφορά με το τρενάκι "Κρυοπηγή" στην παραλία και στο παλιό χωριό της Κρυοπηγής. Άλλες υπηρεσίες που προσφέρονται είναι : 24ωρη ρεσεψιόν, ενοικίαση ποδηλάτου, ανταλλακτήριο χρημάτων, πρόσβαση στο διαδίκτυο, θυρίδες ασφάλειας και πλυντήριο.